Değerli Mormenekşe Üyesi,

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Yapı Kredi, Akabank ve Garanti Bankası ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Örneğin TC Kimlik No yada Vergi Numarası gibi çok özel bilgileriniz T.C. Vergi Usul Kanunu gereğince adınıza fatura düzenleyebilmemiz için sizden talep edilir ve faturalarınızda kullanılır fakat 3. şahıslara iletilmesi yada kullandırlması söz konusu olamaz.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Mormenekşe'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Mormenekşe müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. 

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "Bankaların Hazırladığı" sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Mormenekşe tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı oldğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerinizin Doğrulanması

Müşteriler Mormenekşe'de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Mormenekşe'ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@mormenekse.com.tr e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Unutmayın!

Mormenekşe.com.tr üzerinden yaptığınız her alışverişte Gizlilik Politikamız ile Üyelik ve Kullanım Şartları'nı   kabul etmiş olursunuz. 
Saygılarımızla, 
Mormenekşe Ekibi
Mormenekşe Havlu, Bornoz, Yatak Örtüsü, Ev Tekstili San. ve Tic. Ltd. Şti.
WhatsApp
Merhaba .
Size nasıl yardım edebiliriz. ?
Mesaj Gönder >